Ви хотіли б стати більш привабливою (им)? Вам хочеться видалити посттравматичний шрам або рубець на обличчі або шиї? Як видаляється рубець на шкірі обличчя або шиї? Хотіли б видалити келоїдний рубець на обличчі або шиї? Виправити результат первинної операції на обличчі або шиї? Хто робить операції на обличчі і шиї? Хто видаляє рубці і шрами голови і шиї? Ви давно мрієте про зміну зовнішності? Ви хотіли б виправити наслідки травми? Відновити естетичний вигляд і функціональний стан шкірного покриву голови і шиї?
Якщо ви вирішили зайнятися цими питаннями, то Вам необхідно звернутися до ЛОР - хірурга в Харкові.
Доктор Карчинський Олександр Олександрович, лікар з великим досвідом і професіоналізмом зможе вам допомогти!
З урахуванням вимог в реконструктивній хірургії на сьогоднішній день в світі і Україні, зокрема в нашій клініці, виконується наступний перелік оперативних втручань:
1. Хірургічне видалення рубця на шиї і обличчі.
2. Хірургічне видалення шраму на шиї і обличчі.
3. Видалення келоїдних рубців шиї та обличчя.
4. Лазерне видалення рубця на шиї і обличчі.
5. Лазерне видалення шраму на шиї і обличчі.
6. Радіохвильове видалення рубця на шиї і обличчі.
7. Видалення келоїдних рубців шиї та обличчя лазером.
8. Радіохвильове видалення шраму на шиї і обличчі.
9. Видалення келоїдних рубців шиї та обличчя радіохвилею.
Пластика рубців і шрамів на обличчі і шиї в нашій клініці Харкова проводиться з обов'язковим дотриманням правил функціональної реконструкції.
Залежно від обсягу і побажань пацієнта застосовуються різні моделі анестезіологічної допомоги, в тому числі і загальний наркоз.
У нашій клініці зможуть Вам відновити естетичну форму шкірного покриву шиї та обличчя!
З повагою,
Phd.MD.Op.Dr.ENT. Карчинський О.О.
Пластика рубців і шрамів обличчя і шиї Харків. Хірургія рубців і шрамів обличчя і шиї Харків. Хірургічне видалення рубця на обличчі і шиї. Видалення шраму на обличчі і шиї.
Практично у кожної дорослої людини на тілі є шрами або рубці. Незалежно від того, з'явилися шрами і рубці в результаті травмування або залишилися після хірургічної операції, вони виділяються на шкірі, не кращим чином впливаючи на привабливість людини і знижуючи в деяких випадках його самооцінку. Виділяються утворення відсутністю волосяного покриву і шорсткістю. Зробити їх менш помітними дозволяє пластична хірургія. Клініка Dr. ENT в Харкові пропонує послуги видалення шрамів і рубців із застосуванням новітніх методів пластичної хірургії.
Причини виникнення
З'явитися шрами і рубці можуть не тільки внаслідок травми або після перенесеної операції, але і з таких причин:
- шкірні захворювання (фурункули, вугрова хвороба, акне);
- опіки;
- укуси комах або тварин;
- контакт з отруйними рослинами.
Після порізів шкірні покриви зростаються досить швидко і без наслідків, але тільки в тих випадках, якщо поверхня рани не була інфікована. В іншому випадку ймовірність рубцювання шкіри досить висока.
Стадії загоєння шкірного покриву:
Різновид рубця залежить багато в чому від глибини ураження шкіри. При пошкодженні тільки епідермісу рани зникають безслідно, але при пошкодженні глибоких шарів шкіри ймовірність виникнення рубців дуже висока. Тип рубцювання залежить від віку, кольору шкіри і ділянки ушкодження.
Різновиди шрамів і рубців
Основні види шрамів такі:
- атрофічні або ті, що западають (нижче рівня шкіри) - наслідки акне, розтяжки;
- гіпертрофічні темного кольору і досить грубі, що підносяться над шкірою;
- нормотрофічні, виглядають тонкими блідими лініями;
- келоїдні, червонуватого або рожевого кольору, трохи підносяться, з характерними відчуттями свербежу, болю, мають тенденцію до розростання.
Для видалення рубців і шрамів хірурги використовують різні методи. Вибір методики проведення пластичної операції залежить від характеру рубцювання, віку пацієнта та ін.
Показання
Показаннями до проведення хірургічної операції з приводу видалення шрамів або рубців є наявність на шкірних покривах неестетичних шкірних утворень незалежно від причини їх появи.
Проводиться операція, якщо:
- шрам знижує привабливість;
- знижує самооцінку;
- привертає увагу оточуючих;
- діє дратівливо на пацієнта;
- рубець має тенденцію до розростання.
Протипоказання
До абсолютних протипоказань відносяться:
- виражена серцева недостатність;
- серйозні порушення роботи нирок;
- ендокринні патології, зокрема - декомпенсований тип цукрового діабету;
- порушення згортання крові, які можуть ускладнюватися кровотечею або тромбоутворенням;
- онкологічні захворювання;
- активна форма туберкульозу.
Відносні протипоказання:
- ряд захворювань верхніх дихальних шляхів і порожнини рота, які значно підвищують ризик ймовірності інфекційних ускладнень;
- схильність до утворення келоїдних рубців;
- системні колагенози - аутоімунні патології , що вражають сполучну тканину, в тому числі і ту, що лежить в основі шкіри і хрящів;
- дисморфофобія - психічна патологія, при якій пацієнт не в змозі адекватно оцінити власну зовнішність, а отже, і результат операції;
- загострення будь-яких інфекційно-запальних процесів;
- менструація у жінок;
- вагітність.
Фахівці в галузі пластичної хірургії не рекомендують проводити операції з видалення шрамів пацієнтам до досягнення ними 16 років.
Перед операцією пацієнти проходять комплексне обстеження. Список досліджень включає:
- Аналіз крові (з лейкоцитарною формулою, ШОЕ, тромбоцити, тривалість кровотечі і час зсідання крові);
- Клінічний аналіз сечі;
- Біохімічний аналіз крові: глюкоза, сечовина, креатинін, білірубін загальний, білірубін непрямий, загальний білок, АЛТ, АСТ;
- Коагулограма: МНО, фібриноген, ПТІ;
- Група крові, резус-фактор;
- RW (сифіліс), HCV (гепатит С), HBs (гепатит В);
- ЕКГ (електрокардіографія);
- Флюорографія або рентгенографія легенів;
- Висновок терапевта про відсутність протипоказань до планової операції.
- ІФА або ПЛР тест SARS-Cov-2
Додаткові дослідження:
- Ехокардіографія - при наявності хронічних захворювань серцево-судинної системи
Примітка: 1 аналіз дійсний протягом 10 днів, 2-7,9 - протягом 1 місяця, 8 - протягом 6 місяців.
За 5 днів до оперативного втручання фахівці призначають пацієнтам, яким належить хірургічне втручання, прийом лікарських засобів, що знижують ризик кровотечі. Безпосередньо в день операції забороняється їсти і пити.
Ви повинні ретельно виконувати рекомендації свого лікуючого лікаря. Це дозволить звести до мінімуму ризик розвитку ускладнень, як під час оперативного втручання, так і в післяопераційному періоді.
Якщо під час комплексного обстеження профільні фахівці виявляють соматичну патологію, можливо, операцію доведеться відкласти. Лікар призначить відповідне медикаментозне лікування, за результатами якого буде прийматися рішення про можливість проведення операції.
Підготовка
При бажанні корекції рубця і шраму на обличчі і шиї, необхідно записатися на попередню консультацію з ЛОР хірургом.
Якщо по закінченню консультації лікар не виявляє обмежень для виконання корекції, а також підтверджує необхідність її проведення, то пацієнту призначається обстеження, для визначення можливих протипоказань.
За 10-14 днів до операції пацієнту слід припинити прийом всіх медикаментозних препаратів (якщо це не шкодить стану здоров'я), особливо препаратів, що впливають на згортання крові.
Якщо пластика буде проводитися під загальною анестезією, то не рекомендується прийом рідини і їжі напередодні проведення оперативного втручання. Більш точні поради пластичний ЛОР дає індивідуально.
Хід операції
Вибір методу проведення операції з видалення рубців і шрамів залежить від місця розташування, розміру і причини появи. Хірургічне висічення рубців відносять до категорії найбільш складних операцій, ефективність яких є дуже високою. Проведення операції дозволяє прибрати навіть дуже страшні рубці і шрами, зробивши шкіру гладкою.
В ході операції Хірург - голови і шиї виконує висічення рубця і його видалення. Краї рани зіставляються максимально акуратно, після чого накладається косметичний шов з використанням якісного безпечного шовного матеріалу.
Шовний матеріал знімається через 3-4 дня, після чого фахівець призначає медикаментозну терапію або курс процедур, проводити які будуть фахівці в області естетичної хірургії.
Якщо територія ураження велика, пластичним хірургом може бути виконана аутотрансплантація, що представляє собою пересадку на місце видаленого рубця ділянки здорової шкіри пацієнта.
Після видалення шрамів і рубців, слідів на шкірі практично не залишається.
Реабілітаційний період
Відновлення після пластики шраму або рубця проходить без ускладнень. Негативні наслідки виникають вкрай рідко, і до них призводять або приховані від лікаря протипоказання, або індивідуальна реакція організму. Також спровокувати ускладнення може і недостатній догляд за операбельною зоною.
Відразу після операції пацієнтові накладається пов'язка, що захищає рану від проникнення мікрочастинок з навколишнього середовища. Носити таку пов'язку рекомендується протягом тижня. Якщо корекція незначна, то зняти її можна раніше, але тільки з дозволу лікаря.
У перші дні пацієнта може турбувати дискомфорт, хворобливість, набряклість і присутність гематом. Ці ознаки вважаються нормою, особливо якщо пластика була зроблена хірургічним шляхом.
Рекомендації пацієнтам в реабілітаційний період:
- носіння пов'язки;
- обробка рани антисептиками;
- не відвідувати місця з високими температурами (пляжі, сауни, тощо);
- виключити фізичні навантаження.
Через 1-1,5 тижні знімають шви. Але частини рекомендацій необхідно буде дотримуватися ще 2-3 місяці, поки не закінчиться період повного відновлення.
Увага!
Конкретні ризики і можливість проведення цієї процедури в кожному конкретному випадку визначаються тільки під час консультації. Всі хірургічні процедури мають певний рівень ризику. Можливі незначні і нетривалі ускладнення, які не впливають на здоров'я пацієнта і на кінцевий результат. Значні ускладнення вкрай рідкісні.
ДЛЯ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ АБО ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!
ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ОТОЛАРИНГОЛОГА У "DOCTOR ENT"!
Почніть дихати вільно!
Phd.MD.Op.Dr.ENT. Карчинський О.О.
Doctor ENT 2021