ЛОР КОНСУЛЬТАЦІЯ ДІАГНОСТИКА ЛІКУВАННЯ ХАРКІВ

Пластика губ Харків. Хейлопластика в Харкові.

Ви хотіли б стати більш привабливою (им)? Вам хочеться збільшити форму губ? Підняти верхню губу? Підняти куточки рота? Вам хочеться зменшити форму губ? Видалити новоутворення на губі? Виправити результат первинної пластики губ? Ви давно мрієте про зміну зовнішності? Вас турбують в'ялі губи? Ви хотіли б виправити наслідки травми губ? Відновити естетичний вигляд і функціональний стан губ?

Якщо ви вирішили зайнятися цими питаннями, то Вам необхідно звернутися до ЛОР лікаря в Харкові.
Доктор Карчинський Олександр Олександрович, лікар з великим досвідом і професіоналізмом зможе вам допомогти!

З урахуванням вимог в реконструктивній хірургії на сьогоднішній день в світі і Україні, зокрема в нашій клініці, виконується наступний перелік оперативних втручань на губах:

1. Зменшення губ - "CheiloReduction" (реконструкція губ, спрямована на мінімізацію їх форми, щодо вихідної конфігурації).
2. Хейлопластика - класична (пластика губ - метод реконструкції губ, з використанням стандартних маніпуляцій в хірургії).
3. Хейлопластика - лазерна (пластика губ - метод реконструкції губ, з використанням лазерних технологій).
4. Хейлопластика - радіохвильова (пластика губ - метод реконструкції губ, з використанням радіохвильового ножа).
5. Хейлопластика при видаленні новоутворень губ (пластика губ - метод реконструкції губ, класичний).
6. Видалення ретенційної кісти нижньої губи і верхньої губи класичним "холодовим" методом - (щадна хейлопластика, зі збереженням зв'язкового-м'язового каркаса губ).
7. Лазерне видалення ретенційної кісти нижньої губи і верхньої губи.
8. Радіохвильове видалення ретенційної кісти нижньої губи і верхньої губи.
9. Повторна хейлопластика - вторинна хейлопластика - "RevisionCheiloplasty" (реконструкція губ на тлі раніше вироблених оперативних втручань на них).
10. Посттравматична пластика губ - відновлення форми губ після травми, відновлення посттравматичного дефекту губи.


Операції на губах в нашій клініці Харкова проводяться з обов'язковим дотриманням правил функціональної реконструкції.
Залежно від обсягу і побажань пацієнта, застосовуються різні моделі анестезіологічної допомоги, в тому числі і загальний наркоз.

У нашій клініці зможуть Вам відновити красиву форму губ з використанням прихованих методик хірургічного втручання!
З повагою,
Phd.MD.Op.Dr.ENT. Карчинський О.О.

Пластика губ. Хірургія губ в Харкові. Зменшення губ. Збільшення губ. Хейлопластика. Пластична хірургія губ. Лікування в Харкові!

Хейлопластика: на шляху до досконалості

Хейлопластика - пластична операція зі зміни (корекції) форми і розміру губ. У 90% випадків виконується з метою досягнення косметичного і естетичного результату, 10% припадає на усунення наслідків травм і вроджених дефектів. Сучасні методики дозволяють кардинально змінити розмір губ, надати бажану форму і об'єм, відновити симетрію, прибрати зморшки навколо контуру і в куточках рота, видалити доброякісні новоутворення.

Показання для ХЕЙЛОПАСТИКИ

  • вікові зміни (втрата обсягу, поява вертикальних зморшок по контуру губ, опускання куточків рота, витончення шкіри);
  • незадоволеність власною зовнішністю;
  • косметичні дефекти;
  • наслідки невдалої пластики або татуажу;
  • непропорційний обсяг губ (дуже великий або лишком малий);
  • травматичні ушкодження, шрами і рубці;
  • вроджені аномалії;
  • гладкий контур верхньої губи.

Хірургічна корекція форми губ відноситься до малоінвазивних операцій, проте для хейлопластики є ряд протипоказань:

До абсолютних протипоказань відносяться:

  • виражена серцева недостатність;
  • серйозні порушення роботи нирок;
  • ендокринні патології, зокрема - декомпенсований тип цукрового діабету;
  • порушення згортання крові, які можуть ускладнюватися кровотечею або тромбоутворенням;
  • онкологічні захворювання;
  • активна форма туберкульозу.

Відносні протипоказання:

  • ряд захворювань верхніх дихальних шляхів і порожнини рота, які значно підвищують ризик ймовірності інфекційних ускладнень;
  • схильність до утворення келоїдних рубців;
  • системні колагенози - аутоімунні патології, вражають сполучну тканину, в тому числі і ту, що лежить в основі шкіри і хрящів;
  • дисморфофобія - психічна патологія, при якій пацієнт не в змозі адекватно оцінити власну зовнішність, а отже, і результат операції;
  • загострення будь-яких інфекційно-запальних процесів;
  • менструація у жінок;
  • вагітність.

ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ

Перед операцією пацієнти проходять комплексне обстеження. Список досліджень включає:

  1. Аналіз крові (з лейкоцитарною формулою, ШОЕ, тромбоцити, тривалість кровотечі і час зсідання крові);
  2. Клінічний аналіз сечі;
  3. Біохімічний аналіз крові: глюкоза, сечовина, креатинін, білірубін загальний, білірубін непрямий, загальний білок, АЛТ, АСТ;
  4. Коагулограма: МНО, фібриноген, ПТІ;
  5. Група крові, резус-фактор;
  6. RW (сифіліс), HCV (гепатит С), HBs (гепатит В);
  7. ЕКГ (електрокардіографія);
  8. Флюорографія або рентгенографія легенів;
  9. Висновок терапевта про відсутність протипоказань до планової операції.
  10. ІФА або ПЛР тест SARS-Cov-2

Додаткові дослідження:

  • Ехокардіографія - при наявності хронічних захворювань серцево-судинної системи

Примітка: 1 аналіз дійсний протягом 10 днів, 2-7,9 - протягом 1 місяця, 8 - протягом 6 місяців.

За 5 днів до оперативного втручання фахівці призначають пацієнтам, яким належить хірургічне втручання, прийом лікарських засобів, що знижують ризик кровотечі. Безпосередньо в день операції забороняється їсти і пити.
Ви повинні ретельно виконувати рекомендації свого лікуючого лікаря. Це дозволить звести до мінімуму ризик розвитку ускладнень, як під час оперативного втручання, так і в післяопераційному періоді.

Якщо під час комплексного обстеження профільні фахівці виявляють соматичну патологію, можливо, операцію доведеться відкласти. Лікар призначить відповідне медикаментозне лікування, за результатами якого буде прийматися рішення про можливість проведення операції.

Хейлопластика може змінити:

  • Розмір губ по відношенню до обличчя (пропорцію);
  • Ширину губ;
  • Профіль губ;
  • Форму губ;
  • Губну асиметрію.

Ступінь ризику при наявності протипоказань оцінюється лікарем, після чого приймається рішення про можливість проведення операції. Не варто намагатися приховати наявні проблеми зі здоров'ям: це може привести до трагічних наслідків.

ВИДИ ХЕЙЛОПЛАСТИКИ:
У пластичній хірургії налічується понад 20 видів дефектів губ, проте всі вони успішно справляються з допомогою п'яти визнаних і відпрацьованих методик:

1. Вкорочувана
Рекомендується при непропорційній довжині губи (верхньої або нижньої). Скорочення досягається видаленням клаптя слизової оболонки еліпсоїдної форми з внутрішньої сторони губи.

2. V-Y пластика «Париж»
Операції для збільшення обсягу губ. За допомогою V-образних розрізів слизова оболонка трохи зсувається вперед, шви після загоєння не залишають слідів.

3. Операція Кессельрінга
Застосовується при необхідності скорегувати контур губ або виправити їх асиметрію. Вона виконується над облямівкою губ. Виконується розріз шкіри навколо губ і тонка смужка шкіри над облямівкою видаляється. За рахунок зменшення обсягу шкіри, облямівка злегка вивертається назовні, і губи виглядають більшими і пухкими. Дана операція має вузькі показання саме через довгий розріз.

4. Корнер ліфт
Операція усуває вікові зміни (вертикальні зморшки по контуру, опущення куточків рота, втрату пружності шкіри). Суть методики полягає в висіченні шкірного покриву над верхньою губою. За рахунок видалення невеликого шкірного клаптя куточки губ підтягуються вгору, нагадуючи легку посмішку.

5. Булхорн
Методика спрямована на збільшення обсягу верхньої губи. Розріз робиться під підставою носа, після чого видаляється тонка смужка шкіри. Після зшивання країв рани відбувається підйом губи.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПЛАНУВАННЯ ТА ОБСТЕЖЕННЯ ДО ХЕЙЛОПЛАСТИКИ?
На першому прийомі лікар проводить ретельний візуальний огляд, пальпує м'які тканини. Після з'ясування скарг і побажань пацієнта визначається тактика хірургічного втручання. Нерідко до пластичного хірурга звертаються жінки з незначними проблемами, які можна виправити альтернативним безопераційним методом: в цьому випадку лікар постарається переконати пацієнта не вдаватися до радикальної хірургічної корекції.

Після визначення виду хейлопластики, хірург детально розповідає про особливості операції, очікувані результати та можливі ризики, а також дає рекомендації до реабілітації.

Особливості пластики губ
Мета операції: змінити форму, повністю / частково втрачені, і таким чином поліпшити психологічний стан людини.

Суть операції полягає в висіченні або в додаванні м'яких тканин губ, в залежності від їх вихідного стану.

У Клініці Dr.ENT хейлопластика зазвичай проводиться під місцевою анестезією. Сучасні препарати повністю блокують больові відчуття і не володіють побічними ефектами.

ЯК ПРОХОДИТЬ ОПЕРАЦІЯ
За кілька днів до призначеної дати анестезіолог вивчить отримані результати аналізів, підбере схему анестезії (як правило, хейлопластика проводиться під місцевою анестезією). На консультації необхідно повідомити лікаря про препарати, що приймаються, перенесені раніше захворювання та алергічні реакції. У разі високої емоційної лабільності можлива попередня седація.

Етапи операції
1. Підготовчий - підбирається індивідуально кожному пацієнту лікарем!

2. Операція

3. Завершальний - розрізи вшиваються найтоншими нитками спеціальним косметичним швом, який після заживання не залишає шрамів і рубців.

4. Післяопераційний
5. Реабілітація

Хейлопластика - серйозна операція, у якій є показання та протипоказання. Тому тільки бажання пацієнта не може бути підставою для її проведення, хоча вона, безумовно, враховується лікарем. Вибираючи методику проведення хірургічного лікування, фахівець бере до уваги особливості будови губ, характер дефекту, що коригується і стан здоров'я пацієнта.

Підготовка до операції починається з консультації фахівця. Лікар проводить огляд і опитує пацієнта, після чого пропонує варіанти вирішення проблеми і моделює кінцевий результат.

Важливі моменти, на які варто звернути увагу:
Перебування в клініці. Отопластика робиться амбулаторно (за винятком особливих випадків і виконання декількох корекцій одночасно).

Знеболення. Зазвичай хейлопластика робиться під місцевою анестезією, але можливі й інші варіанти (загальний наркоз, седація, поєднана анестезія) - все залежить від обсягу та складності роботи, яку належить виконати хірургу.

Маніпуляції хірурга. Якоїсь єдиної схеми хейлопластики не існує.

Відновлення після хейлопластики: рекомендації фахівців
Реабілітаційний період після пластики займає 10 - 12 днів, ускладнення бувають рідко, але, щоб гарантовано уникнути інфікування рани і закріпити результат операції, потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

  • не менше 2-х днів цілодобово носити фіксуючу пов'язку, а в подальшому протягом місяця надягати пов'язку на ніч (якщо лікар не дав інших рекомендацій); через 10 днів прийти до лікаря, щоб зняти шви (якщо рана не була ушита саморозсмотуваними нитками);
  • до загоєння проводити антисептичну обробку швів рекомендованими хірургом препаратами;
  • до повного відновлення обмежити фізичну активність, виключити тренування, в ході яких губи можуть бути випадково травмовані і відмовитися від відвідування басейну, лазні та пляжу.
  • Після операції на губі залишаються невеликі шви (розмір і кількість залежить від обсягу оперативного втручання). Повне загоєння відбувається протягом 2-3 тижнів, а шви знімаються на сьомий-десятий день після операції. Щоб уникнути інфікування і для кращої фіксації на область швів накладаються смужки спеціального пластиру. Не варто панікувати через припухлості і почервоніння - в перші дні після хейлопдастики це вважається нормою.

Кровопостачання тканин губ відрізняється високою інтенсивністю, що прискорює загоєння. Уникнути ускладнень допоможуть прохолодні компреси, захист губ від механічного роздратування і термічного впливу. Через місяць після операції реабілітаційний період вважається завершеним.

Увага!
Конкретні ризики і можливість проведення цієї процедури в кожному конкретному випадку визначаються тільки під час консультації. Всі хірургічні процедури мають певний рівень ризику. Можливі незначні і нетривалі ускладнення, які не впливають на здоров'я пацієнта і на кінцевий результат. Значні ускладнення вкрай рідкісні.

ДЛЯ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ АБО ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!
ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ОТОЛАРИНГОЛОГА У "DOCTOR ENT"!
Почніть дихати вільно!
Phd.MD.Op.Dr.ENT. Карчинський О.О.
Doctor ENT 2021


 

Додати коментар


Консультант:
Лікар отоларинголог (ЛОР) Phd.MD.Dr.ENT
Карчинський Олександр Олександрович
тел .: +38097 626 5560
Часи роботи:
Пн-Сб 09 00-18:00

Україна,
проспект Незалежності, 13,
м. Харків, Харківська обл. 61000
2-й поверх 4-х поверхового корпусу.
Кутовий будинок, з перехрестям
по вулиці Трінклера

З питань щодо консультативної допомоги, лікувальної тактики ведення ЛОР захворювань ви можете писати на email: dr.ent@lor.kh.ua 

Мапа сайту - це файл, в якому відображені посилання на всі важливі сторінки