ЛОР КОНСУЛЬТАЦІЯ ДІАГНОСТИКА ЛІКУВАННЯ ХАРКІВ

Блефаропластика Харків. Пластика повік в Харкові

Ви хотіли б стати більш привабливою (им)? Вам хочеться зменшити форму повік? Прибрати зморшки на повіках? Зменшити нависання повік? Зробити погляд більш відкритим? Видалити келоїдний рубець на повіках? Виправити результат первинної блефаропластики? Ви давно мрієте про зміну зовнішності?

Якщо ви вирішили зайнятися цими питаннями, то Ви можете звернутися до лікаря в Харкові.
Доктор Карчинський Олександр Олександрович, лікар з великим досвідом і професіоналізмом зможе вам допомогти!

З урахуванням вимог в реконструктивній хірургії на сьогоднішній день в світі і Україні, зокрема в нашій клініці, виконується наступний перелік оперативних втручань на повіках:

  • Верхня блефаропластика - це хірургічна корекція верхньої повіки.
  • Нижня блефаропластика - це хірургічна корекція нижньої повіки.
  • Кругова блефаропластика - це комплексна операція, в ході якої хірургічної корекції піддаються і нижня, і верхня повіки.
  • Ориєнтальна блефаропластика - так називають пластику азіатських очей, яка має на увазі корекцію верхньої повіки і згладжування епікантуса (характерної складки верхньої повіки).


Операції на повіках в нашій клініці Харкова проводяться з обов'язковим дотриманням правил функціональної реконструкції.
Залежно від обсягу і побажань пацієнта, застосовуються різні моделі анестезіологічної допомоги, в тому числі і загальний наркоз.

У нашій клініці зможуть Вам відновити красиву форму повіки!
З повагою,
Phd.MD.Op.Dr.ENT. Карчинський О.О.

Блефаропластика Харків. Пластика повік в Харкові! Пластична хірургія повік. Лікування в Харкові!

Блефаропластика: на шляху до досконалості

Очі - це не тільки «дзеркало душі», а й вірний індикатор віку людини. Шкіра навколо очей дуже тонка, ніжна, майже не захищена від зовнішніх агресивних впливів, а тому дуже вразлива. З віком шкіра повік розтягується, під очима утворюються мішки і жирові грижі, а від зовнішніх куточків віялом розходяться мімічні зморшки, звані «гусячими лапками». Через таких, на перший погляд, дрібниць погляд здається вимерлим, а колись привабливе обличчя виглядає втомленим, непривітним і похмурим. Сьогодні омолодити очі, тобто «відчинити» і повернути їм природне сяйво, можна за допомогою підтяжки повік або блефаропластики (від давньогрецького слова βλέφαρον - повіка) - пластичної операції, яку в клініці «Dr.ENT» виконує досвідчений хірург, який досконало володіє як новітніми, так і перевіреними часом класичними методиками корекції повік.

До доктора варто звернутися в разі будь-якого дискомфорту, пов'язаного як з зовнішнім виглядом, так і з функціональним станом очей. Мова йде не про офтальмологічні захворювання, а саме про дискомфорт, коли нависають повіки, звужують поле зору.

Показання до операції:

  • "мішки" під очима;
  • зморшки в куточках очей;
  • птоз шкіри, тобто нависання шкіри верхньої повіки, що змінює контур очей;
  • синдром «важкої повіки»;
  • набряклість верхньої і нижньої повіки, викликана надлишком жирової клітковини;
  • провисання війкового контуру нижніх повік, в тому числі такого, що супроводжується зміщенням слізних залоз;
  • випинання жирової клітковини (грижі) в зоні очної орбіти;
  • бажання змінити форму і розріз очей з естетичних міркувань;
  • виражені слізні борозни, що порушують геометрію обличчя і надають йому скорботний вираз.

Протипоказання до блефаропластики

До абсолютних протипоказань відносяться:

  • виражена серцева недостатність;
  • серйозні порушення роботи нирок;
  • ендокринні патології, зокрема - декомпенсований тип цукрового діабету;
  • порушення згортання крові, які можуть ускладнюватися кровотечею або тромбоутворенням;
  • онкологічні захворювання;
  • активна форма туберкульозу.

Відносні протипоказання до блефаропластики:

  • ряд захворювань верхніх дихальних шляхів і порожнини рота, які значно підвищують ризик ймовірності інфекційних ускладнень;
  • схильність до утворення келоїдних рубців;
  • системні колагенози - аутоімунні патології, що вражають сполучну тканину, в тому числі і ту, що лежить в основі шкіри і хрящів;
  • дисморфофобія - психічна патологія, при якій пацієнт не в змозі адекватно оцінити власну зовнішність, а отже, і результат операції;
  • загострення будь-яких інфекційно-запальних процесів;
  • менструація у жінок;
  • вагітність;
  • хронічні захворювання очей, в тому числі глаукома, відшарування сітківки, кон'юнктивіт, блефароспазм.
  • операцію не роблять особам молодше 18 років.

ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ДО БЛЕФАРОПЛАСТИКИ

Перед операцією пацієнти проходять комплексне обстеження. Список досліджень включає:

  1. Аналіз крові (з лейкоцитарною формулою, ШОЕ, тромбоцити, тривалість кровотечі і час зсідання крові);
  2. Клінічний аналіз сечі;
  3. Біохімічний аналіз крові: глюкоза, сечовина, креатинін, білірубін загальний, білірубін непрямий, загальний білок, АЛТ, АСТ;
  4. Коагулограма: МНО, фібриноген, ПТІ;
  5. Група крові, резус-фактор;
  6. RW (сифіліс), HCV (гепатит С), HBs (гепатит В);
  7. ЕКГ (електрокардіографія);
  8. Флюорографія або рентгенографія легенів;
  9. Висновок терапевта про відсутності протипоказань до планової операції.
  10. ІФА або ПЛР тест SARS-Cov-2

Додаткові дослідження:

  • Ехокардіографія - при наявності хронічних захворювань серцево-судинної системи

Примітка: 1 аналіз дійсний протягом 10 днів, 2-7,9 - протягом 1 місяця, 8 - протягом 6 місяців.

За 5 днів до оперативного втручання фахівці призначають пацієнтам, яким належить хірургічне втручання, прийом лікарських засобів, що знижують ризик кровотечі. Безпосередньо в день операції забороняється їсти і пити.
Ви повинні ретельно виконувати рекомендації свого лікуючого лікаря. Це дозволить звести до мінімуму ризик розвитку ускладнень, як під час оперативного втручання, так і в післяопераційному періоді.

Якщо під час комплексного обстеження профільні фахівці виявляють соматичну патологію, можливо, операцію доведеться відкласти. Лікар призначить відповідне медикаментозне лікування, за результатами якого буде прийматися рішення про можливість проведення блефаропластики.

Особливості блефаропластики (пластики повік)
Мета операції: усунути вікові зміни і поліпшити стан шкіри в периорбітальній області. Після блефаропластики очі «відкриваються», а обличчя в цілому виглядає молодше, за рахунок підтяжки шкіри верхньої повіки, розгладження мімічних зморшок і зменшення «мішків» під очима.

Суть операції полягає у видаленні надлишків шкіри повік і частини підшкірної жирової клітковини (жирових гриж), а також корекції глибокої сльозної борозни і близько розташованих до поверхні шкіри кровоносних судин.

Види пластики повік:

1. Верхня блефаропластика - це хірургічна корекція верхньої повіки. Через розріз в природній складці повіки видаляються локальні жирові відкладення, надлишок шкіри, а також підтягуються м'які тканини повіки.

2. Нижня блефаропластика - це хірургічна корекція нижньої повіки. Висічення надлишків шкіри і грудок жирової тканини відбувається або транскон'юнктивально (через розріз на внутрішній стороні нижньої повіки) або через розріз під війковим краєм.

3. Кругова блефаропластика - це комплексна операція, в ході якої хірургічної корекції піддаються і нижня, і верхня повіки.

4. Ориєнтальна блефаропластика - так називають пластику азіатських очей, яка має на увазі корекцію верхньої повіки і згладжування епікантуса (характерної складки верхньої повіки).

Як роблять пластику повік в клініці «Dr.ENT»

Рішення про можливість проведення блефаропластики приймається виходячи з особливостей будови периорбітальної зони, стану здоров'я і з урахуванням побажань пацієнта. Ви можете записатися на прийом до лікаря або отримати заочну консультацію по електронній пошті.

Важливі моменти операції:
1. Знаходження в клініці. Блефаропластика зазвичай проводиться амбулаторно: пацієнт прибуває в клініку в день хірургічного втручання і повертається додому через від 2-3 до 24 годин після операції.

2. Знеболювання. Зазвичай блефаропластика проводиться під поєднаною анестезією, тобто пацієнта вводять в медикаментозний сон і роблять місцеву анестезію.

3. Маніпуляції лікаря. Виконуючи верхню блефаропластику, хірург робить розріз в природній складці повіки так, щоб після операції шов був непомітний. Через отриманий доступ він видаляє надлишок жирової клітковини, м'язової тканини і шкіри, після чого вшивають рану найтоншими полімерними нитками. У разі корекції нижніх повік можливі два варіанти. Якщо стоїть завдання підтягнути шкіру нижньої повіки, то фахівець робить розріз під війковим краєм, а якщо потрібно видалити жирові грижі, то він використовує транскон'юнктивальний доступ з внутрішньої сторони повіки - в цьому випадку шов внутрішній з лицьового боку не видно. Для захисту швів, лікар їх фіксує стерильним лейкопластиром.

Відновлення після блефаропластики
Після пластики повік пацієнт відправляється додому, отримавши всі необхідні рекомендації лікаря. Від їх строго виконання (або нехтування ними) в кінцевому підсумку залежить успіх операції. Хірургічне втручання неможливе без порушення цілісності шкірних покривів, а значить, потрібно подбати про те, щоб виключити приєднання вторинної інфекції і вжити заходів для якнайшвидшого загоєння ранових поверхонь.

Основні етапи реабілітаційного періоду:

  • Перші 3 - 4 дні після операції рекомендується закапувати антисептичні очні краплі.
  • На 5 - 6 добу лікар знімає шви.
  • 5 - 10 діб потрібно для того, щоб пройшли набряки і гематоми.
  • Протягом 3 - 4 тижнів шви розсмоктуються, тобто бліднуть і стають непомітними.

Увага! До повного відновлення після блефаропластики (зазвичай цей період займає 1 - 1,5 місяця) рекомендується берегти очі від сонячного світла (носити сонцезахисні окуляри), не відвідувати солярій, басейн, сауну і російську лазню. Слід обмежити фізичне навантаження, а нахили і силові вправи повністю виключити. Прискорити відновлення допоможуть такі процедури, як мікрострумова терапія і лімфодренаж.

Це цікаво: історія блефаропластики
Корекцію шкіри навколо очей в X столітті робив Авіценна. Знаменитий лікар сік зайву шкіру повік, чим повертав людині природний кут огляду. У 1792 році в Європі хірург Август Бір написав книгу, в якій докладно описав методику пластики повік. Термін «блефаропластика» ввів в ужиток німецький хірург Карл Фердинанд Грефе, він же розробив методику відновлення повік після видалення пухлини. Операції з видалення жирової клітковини стали робити в 20-х роках XX століття, в цей же час була розроблена техніка транскон'юнктивального доступу.

Увага!
Конкретні ризики і можливість проведення цієї процедури в кожному конкретному випадку визначаються тільки під час консультації. Всі хірургічні процедури мають певний рівень ризику. Можливі незначні і нетривалі ускладнення, які не впливають на здоров'я пацієнта і на кінцевий результат. Значні ускладнення вкрай рідкісні.

ДЛЯ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ АБО ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!
ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ОТОЛАРИНГОЛОГА У "DOCTOR ENT"!
Почніть дихати вільно!
Phd.MD.Op.Dr.ENT. Карчинський О.О.
Doctor ENT 2021


 

Додати коментар


Консультант:
Лікар отоларинголог (ЛОР) Phd.MD.Dr.ENT
Карчинський Олександр Олександрович
тел .: +38097 626 5560
Часи роботи:
Пн-Сб 09 00-18:00

Україна,
проспект Незалежності, 13,
м. Харків, Харківська обл. 61000
2-й поверх 4-х поверхового корпусу.
Кутовий будинок, з перехрестям
по вулиці Трінклера

З питань щодо консультативної допомоги, лікувальної тактики ведення ЛОР захворювань ви можете писати на email: dr.ent@lor.kh.ua 

Мапа сайту - це файл, в якому відображені посилання на всі важливі сторінки