Отопластика Харків. Капловухість. Пластика відстовбурчених вух. Хірургія вушних раковин. Пластика вуха в Харкові

Перегляди: 124

Ви хотіли б стати більш привабливою (им)? Вам хочеться зменшити форму вух? Видалити келоїдний рубець на вусі? Виправити результат первинної пластики вуха? Ви давно мрієте про зміну зовнішності? Вас турбують відстовбурчені вуха? Капловухість? Ви хотіли б виправити наслідки травми вуха? Відновити естетичний вигляд і функціональний стан зовнішнього вуха?

Якщо ви вирішили зайнятися цими питаннями, то Вам необхідно звернутися до ЛОР лікаря в Харкові.
Доктор Карчинський Олександр Олександрович, лікар з великим досвідом і професіоналізмом зможе вам допомогти!

З урахуванням вимог в реконструктивній хірургії на сьогоднішній день в світі і Україні, зокрема в нашій клініці, виконується наступний перелік оперативних втручань на зовнішньому вусі:

1. Зменшення вушної раковини - "ReductionAuricle" (реконструкція зовнішнього вуха, спрямована на мінімізацію його форми, щодо вихідної конфігурації, при збереженні його функціональності).
2. Отопластика - класична (метод реконструкції зовнішнього вуха, з використанням стандартних маніпуляцій).
3. Видалення келоїдних рубців вушної раковини.
4. Видалення келоїдних рубців мочки вуха.
5. Пластика вушних раковини при "капловухості" - класична (метод реконструкції зовнішнього вуха, з використанням стандартних маніпуляцій, що застосовуються тривалий час в ЛОР практиці).
6. Пластика мочки вуха після носіння тунелів - (щадна отопластика, зі збереженням зв'язкового-м'язового каркаса зовнішнього вуха).
7. Пластика вушної раковини при макротії - пластика великих вух.
8. Пластика вушної раковини при згладженості завитка (реконструкція хрящового відділу зовнішнього вуха, без порушення кісткового відділу скроневої кістки).
9. Пластика вушної раковини при згладженості ніжки противозавитка - (оперативне втручання, спрямоване на сегментарне відновлення ніжок противозавитка).
10. Повторна отопластика - вторинна отопластика - "RevisionOtoplasty" (реконструкція зовнішнього вуха на тлі раніше вироблених оперативних втручань на ньому).
11. Посттравматична отопластика - відновлення форми зовнішнього вуха після травми, відновлення посттравматичного дефекту вушної раковини.
12. Пластика придбаної атрезії зовнішнього слухового проходу - реконструкція зарощєння, часткового звуження зовнішнього слухового проходу.

Операції на вушних раковинах в нашій клініці Харкова проводяться з обов'язковим дотриманням правил функціональної реконструкції.
Залежно від обсягу і побажань пацієнта, застосовуються різні моделі анестезіологічної допомоги, в тому числі і загальний наркоз.

У нашій клініці зможуть Вам відновити красиву форму вух!
З повагою,
Phd.MD.Op.Dr.ENT. Карчинський О.О.

Пластика вух. Хірургія вушної раковини і слухового проходу в Харкові. Зменшення вух. Отопластика. Пластична хірургія вуха. Лікування в Харкові!

Отопластика: на шляху до досконалості

Вушні раковини - це зовнішня частина слухової системи людини, вони призначені для уловлювання звукових сигналів і захисту внутрішніх слухових ходів від попадання пилу, комах і дрібних предметів. З точки зору фізіології, форма, розмір і ступінь відставання вушних раковин від поверхні голови не мають принципового значення. Людина з великими або капловухими вухами, як правило, відмінно чує, але відчуває психологічний дискомфорт через пильну увагу оточуючих до своєї персони. Естетичні дефекти вух бувають вродженими і набутими, і їх можна усунути в ході отопластики.

Коли варто робити отопластику?
Сьогодні можна виправити практично будь-які вушні деформації:

Протипоказання до отопластики

До абсолютних протипоказань відносяться:

Відносні протипоказання до отопластики:

ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ДО ОТОПЛАСТИКИ

Перед операцією пацієнти проходять комплексне обстеження. Список досліджень включає:

  1. Аналіз крові (з лейкоцитарною формулою, ШОЕ, тромбоцити, тривалість кровотечі і час зсідання крові);
  2. Клінічний аналіз сечі;
  3. Біохімічний аналіз крові: глюкоза, сечовина, креатинін, білірубін загальний, білірубін непрямий, загальний білок, АЛТ, АСТ;
  4. Коагулограма: МНО, фібриноген, ПТІ;
  5. Група крові, резус-фактор;
  6. RW (сифіліс), HCV (гепатит С), HBs (гепатит В);
  7. ЕКГ (електрокардіографія);
  8. Флюорографія або рентгенографія легенів;
  9. Висновок терапевта про відсутність протипоказань до планової операції.
  10. ІФА або ПЛР тест SARS-Cov-2

Додаткові дослідження:

Примітка: 1 аналіз дійсний протягом 10 днів, 2-7,9 - протягом 1 місяця, 8 - протягом 6 місяців.

За 5 днів до оперативного втручання фахівці призначають пацієнтам, яким належить хірургічне втручання, прийом лікарських засобів, що знижують ризик кровотечі. Безпосередньо в день операції забороняється їсти і пити.
Ви повинні ретельно виконувати рекомендації свого лікуючого лікаря. Це дозволить звести до мінімуму ризик розвитку ускладнень, як під час оперативного втручання, так і в післяопераційному періоді.

Якщо під час комплексного обстеження профільні фахівці виявляють соматичну патологію, можливо, операцію доведеться відкласти. Лікар призначить відповідне медикаментозне лікування, за результатами якого буде прийматися рішення про можливість проведення отопластики.

Отопластика може змінити:

Особливості пластики

Мета операції: змінити форму повністю / частково втрачені вушні раковини і таким чином поліпшити психологічний стан людини.

Суть операції полягає у висіченні або в додаванні хрящової тканини, в залежності від стану зовнішньої частини вух.

Види пластики вух:
Традиційна отопластика, яка виконується скальпелем.
Лазерна отопластика, яка проводиться із застосуванням лазера.

Як роблять отопластику капловухих вух

Як роблять отопластику
Отопластика - серйозна операція, у якої є показання та протипоказання. Тому тільки бажання пацієнта не може бути підставою для її проведення, хоча вона, безумовно, враховується пластичним хірургом. Вибираючи методику проведення хірургічного лікування, фахівець бере до уваги особливості будови вушних раковин, характер дефекту, що коригується і стан здоров'я пацієнта.

Підготовка до операції починається з консультації фахівця. ЛОР-хірург проводить огляд і опитує пацієнта, після чого пропонує варіанти вирішення проблеми і моделює кінцевий результат.

Важливі моменти, на які варто звернути увагу:
Перебування в клініці. Отопластика робиться амбулаторно (за винятком особливих випадків і виконання декількох корекцій одночасно).

Знеболення. Зазвичай отопластика робиться під місцевою анестезією, але можливі й інші варіанти (загальний наркоз, седація, поєднана анестезія) - все залежить від обсягу та складності роботи, яку належить виконати пластичному хірургу.

Маніпуляції хірурга. Якоїсь єдиної схеми отопластика не існує. Наприклад, усунення капловухості і зміна форми вушної раковини проводиться через невеликий розріз за вухом. Спеціаліст, отримавши доступ до хряща, надає йому потрібну форму і фіксує в природному положенні. А при корекції мочок, розтягнутих «тунелями», хірург відсікає деформовані тканини, а потім формує нову форму мочки. В середньому отопластика триває близько 1,5 годин. Найбільш тривалі - це реконструктивні операції, які пов'язані з відновленням вушних раковин хрящовими імплантатами, тому виконуються в кілька етапів.

Відновлення після отопластики: рекомендації фахівців
Реабілітаційний період після пластики займає 10 - 12 днів, ускладнення бувають рідко, але, щоб гарантовано уникнути інфікування рани і закріпити результат операції, потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

Увага!
Конкретні ризики і можливість проведення цієї процедури в кожному конкретному випадку визначаються тільки під час консультації. Всі хірургічні процедури мають певний рівень ризику. Можливі незначні і нетривалі ускладнення, які не впливають на здоров'я пацієнта і на кінцевий результат. Значні ускладнення вкрай рідкісні.

ДЛЯ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ АБО ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!
ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ОТОЛАРИНГОЛОГА У "DOCTOR ENT"!
Почніть дихати вільно!
Phd.MD.Op.Dr.ENT. Карчинський О.О.
Doctor ENT 2021